Катастрофа Ан-26: комісія зробила перші висновки після розшифровки "чорних ящиків"

07 октября 2020, 17:20
 ЧП

Стали відомі перші висновки комісії з розслідування авіакатастрофи Ан-26. В результаті виявлено грубі порушення у виконанні польотних завдань і в організації польотів в цілому. Про це повідомляє ЕХО Києва з посиланням на сторінку в фейсбуці голови урядової комісії з питань розслідування авіакатастрофи, віце-прем'єр-міністра Олега Уруського.

За його словами, це вдалося встановити завдяки розшифровці бортових самописців.

"Повністю відновлено трагічний шостий політ літака Ан-26Ш, а також встановлено зміст переговорів, як між членами екіпажу, так і з керівництвом польотів. Встановлено технічна причина позаштатної роботи лівого двигуна і спрацьовування датчика падіння тиску по "ІКМ" (вимірювач крутного моменту). Це сталося в результаті відмови в роботі одного з блоків системи управління двигуна", - написав Уруський.

Також він додав, що комісія продовжує свою роботу, а Міністерство оборони України обіцяє завершити власне службове розслідування 12 жовтня 2020 року. Орієнтовно 15 жовтня очікується початок виплат компенсацій сім'ям загиблих.

Нагадаємо, авіакатастрофа під Харковом сталася ввечері 25 вересня. Тоді під час навчального польоту загинули військові льотчики й курсанти Університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Лише один з курсантів дивом вижив і перебуває в лікарні.

Також ми писали про те, як в Харкові пройшло прощання з загиблими курсантами.

https://echokieva.com