Корабель з Китаю в Одесі: Підозри на коронавірус немає

13 февраля 2020, 20:46
 ЧП Источник: 4-та Влада

У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що у членів екіпажу судна, яке прибуло з Китаю в Одесу, скарг на стан здоров'я немає.

Про це повідомляє прес-служба міністерства в Facebook.

Уточнюється, що в Одесу з Китаю прибув контейнеровоз CMA CGM URAL. З китайського порту Шеко він вийшов 16 січня 2020 року.

"З огляду на максимальний 14-денний інкубаційний період захворювання коронавірусом 2019n-CoV і 27-денний термін (від'їзд судна з порту Китаю - прибуття в порт Одеси) і термін перевірки членів екіпажу судна в попередніх портах, епідемічна ситуація на судні благополучна", - сказано в повідомленні.

В той же час в міністерстві стверджують, що вжили відповідних заходів і спостерігають за станом здоров'я екіпажу.

Всі члени команди змушені будуть пройти температурний скринінг і при підозрі на коронавірус будуть доставлені в медичні установи для лабораторних тестів.

Як відомо, в грудні в Китаї було зафіксовано спалах пневмонії, викликаної новим коронавірусом. Вперше вірус було виявлено у місті Ухань.

Раніше #Букви розповідали, що таке коронавіруси, наскільки вони небезпечні, що рекомендує робити МОЗ, аби захистити себе, а також писали про симптоми небезпечного захворювання.
Через швидке поширення коронавірусу в Китаї, зокрема в провінції Хубей, українців, які просили про евакуацію, перевезуть до Києва.
Міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька розповіла, яким повинен бути алгоритм дій людини, що підозрює, що могла заразитися новим коронавірусом.

 

Источник: 4-та Влада