У Зеленського в 2 млн грн оцінили збитки для будівлі ОПУ після погромів

21 марта 2021, 15:30
 ЧП Источник: Обозреватель (Украина)
6e5f87e5-ab26775fff99cfd9d8b7ba3413cb567e.png

Пошкодження будівлі Офісу президента, яких було завдано під час акції в підтримку засудженого Сергія Стерненка на Банковій 20 березня, оцінюються приблизно у два мільйони гривень.

Про це заявили в пресслужбі глави держави, на Facebook-сторінці ОПУ опублікували відео наслідків погромів (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

"Напередодні всі поверхи були наповнені димом. Якщо не розпочати змивання фарби впродовж 72 годин, вона в'їсться у граніт, і тоді суми збитків будуть зовсім іншими", - йдеться у повідомленні.

У Зеленського додали, що перші два поверхи будівлі нинішнього Офісу президента були споруджені наприкінці ХІХ століття, а інші добудовані на початку ХХ ст.

Нагадаємо: 21 березня, після нічної акції, прохід до ОПУ перекрили правоохоронці. Журналісти OBOZREVATEL побували на Банковій і пропонують читачам побачити, який вигляд мав головний Офіс глави держави.

У поліції зазначили, що за фактом подій біля ОП було відкрито кримінальне провадження та є один затриманий.

Пізніше в МВС показали відео з доказами вандалізму затриманого громадянина, який бив скло на дверях Офісу президента під час акції 20 березня.

У ЗМІ назвали імена координаторів акції в підтримку Стерненка, яка переросла в погроми. Ними виявилися декілька відомих "професійних активістів".