Розрахунки уряду в проєкті бюджету-2021 взяті "зі стелі", - Кучеренко

18 сентября 2020, 14:10
 Экономика Источник: Левый берег

Державний кошторис, який влада пропонує на 2021 рік, не відповідає потребам людей і можливостям країни. Про це заявив кандидат на посаду міського голови Києва від "Батьківщини" Олексій Кучеренко під час обговорення документа у Верховній Раді.

"Запропонований урядом проєкт бюджету на наступний рік - це утопія. Розрахунки уряду взяті просто "зі стелі". Відсутня бюджетна декларація, не затверджена програма діяльності уряду, відсутня офіційна заява МВФ про підтримку бюджету, незрозумілий і утопічний макропрогноз зростання", - зазначив народний депутат.

До того ж, за словами Олексія Кучеренка, проєкт бюджету відірваний від реального життя громадян. Зокрема, він не передбачає ресурсів на підтримку модернізації по зелених тарифах, а це зрештою може призвести до нового підвищення цін на електроенергію.

"Чому тоді ви скорочуєте субсидії майже на чотири мільярди гривень? Чи врахували ви все це?" - звернувся Олексій Кучеренко до міністра фінансів.

"Ухвалювати документ у наданому вигляді - неприпустимо. Раджу урядовцям не ганьбитися, самим зняти його з розгляду і прийти наступного разу до парламенту з реальним кошторисом, який справді потрібен українцям", - закликав Олексій Кучеренко.

Источник: Левый берег