В "Укрзалізниці" заявили про готовність відновити повноцінне пасажирське сполучення

10 июля 2020, 13:25
 Экономика Источник: Левый берег

У разі покращення епідемічної ситуації "Укрзалізниця" планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.

Про це повідомив в.о. голови правління компанії Іван Юрик, інформує пресслужба "Укразалізниці".

За його словами, наразі "Укрзалізниця" вже відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських.

"Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні", - розповів Іван Юрик.

Він додав, що зараз до станції Львів курсує 17 поїздів далеко сполучення та 10 приміських. Керівник "Укрзалізниці" нагадав, що наразі до Львова діють обмеження щодо кількості розміщення пасажирів у вагонах. Це 2 пасажири в купе та СВ, у плацкартних - у шаховому порядку.

Також керівник Укрзалізниці закликав пасажирів дотримуватися санітарних норм під час подорожей залізничним транспортом та перебування на вокзалах.

Крім того, залізничники розглянуть доцільність встановлення на Львівському залізничному вокзалі сучасних інфрачервоних систем скринінгу температури.

Нагадаємо, що для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби.

Источник: Левый берег