Завтра в Києві стартує опалювальний сезон

15 октября 2020, 14:34
 Экономика Источник: Цензор.Нет

"Хочу повідомити, що з 16 жовтня Київ починає опалювальний сезон. Від завтра ми почнемо подачу тепла в систему. Я вже підписав відповідне розпорядження", - сказав Кличко під час онлайнової пресконференції, передає Інтерфакс-Україна.

Він пояснив, що місто ухвалило таке рішення, враховуючи середньодобову температуру. За прогнозами синоптиків, наступного тижня буде похолодання, вночі температура опуститься до 3-5 градусів тепла.

А на повний запуск централізованої системи опалення - протяжністю в 27 тис. км для майже 12 тис. будинків - місту потрібно приблизно тиждень.

Мер підкреслив, що підключення лікарень, шкіл, садків та інших закладів соціальної сфери відбувається за окремими заявками їхніх керівників.

"Кияни повинні мати комфорт і тепло в будинках. Особливо, коли під час пандемії насуваються ще й сезонні захворювання на ГРВІ та грип. Тому я дав доручення ЖЕКам та теплопостачальним підприємствам подбати, щоб у всіх квартирах киян було тепло. Контролювати стабільне і надійне теплопостачання буде спеціально створена в місті житлово-комунальна інспекція", - зазначив Кличко.

Источник: Цензор.Нет