Зеленський підтримує обмеження імпорту електроенергії з Росії та Білорусі

18 марта 2021, 20:26
 Экономика Источник: УНИАН

Президент доручив секретарю Ради нацбезпеки і оборони Олексію Данилову винести проекти відповідних рішень на найближче засідання РНБО з енергетичних питань.

Зеленський підтримує обмеження імпорту електроенергії з Росії та Білорусі / REUTERS

Президент України Володимир Зеленський підтримує обмеження імпорту електроенергії з Росії та Білорусі, у зв'язку з чим доручив секретарю Ради національної безпеки та оборони Олексію Данилову представити проекти відповідних рішень.

Про це йдеться у відповіді президента на запит народного депутата Михайла Бондаря, який депутат опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Підтримую пропозицію щодо обмеження імпорту електроенергії з держав, які не є членами Енергетичної Спільноти, й необхідності вдосконалення законодавчого регулювання такого обмеження. У зв'язку з цим я звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням всебічно розглянути питання, вказане в запиті, і ввести комплекс дієвих заходів", - сказано у відповіді президента.

Президент також доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данилову залучити раду експертів і винести проекти відповідних рішень на найближче засідання РНБО з енергетичних питань.

Источник: УНИАН