Charlie Hebdo намалював карикатуру Путіна в танку на футбольному полі

13 июня 2018, 10:18
 Масс-медиа Источник: Главком (Украина)
screenshot_20180613-101518.jpg

Відомий французький сатиричний журнал Charlie Hebdo помістив на обкладинку нового номера карикатуру, присвячену Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Про це йдеться на офіційній сторінці видання у Twitter.

На карикатурі президент Росії Володимир Путін зображений у танку на футбольному полі, який цілиться у ворота. Також обкладинка супроводжується написом "Вперед, Росія!".

У повідомленні видання також оприлюднило заголовок матеріалу щодо ЧС в Росії, який автори журналу назвали "Мундіаль в РФ: трагікомедія у Потьомкінському селищі".

Cette semaine : Le #Mondial en #Russie : la tragi-comédie au village Potemkine ; #Migrants, ces loosers ; #Cantat, a-t-il le droit... @cocoboer ; Le catalogue des goodies proposés à la vente par l'Elysée dévoilé par @EricSalch ;Prix littéraire Charlie : les trois lauréats sont.. pic.twitter.com/N2LvxYajW4 - Charlie Hebdo (@Charlie_Hebdo_) 12 июня 2018 г.

Нагадаємо,міністерство закордонних справ наполегливо рекомендувало громадянам України утриматися від поїздок до Російської Федерації для відвідання змагань фінальної частини чемпіонату світу з футболу, яка відбудеться з 14 червня по 15 липня.

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко повідомила, що близько п'яти тисяч громадян України придбали квитки на чемпіонат світу з футболу у Росії.

Источник: Главком (Украина)