Facebook видалив сторінку Деркача за втручання у вибори США

20 октября 2020, 09:04
 Масс-медиа Источник: Зеркало недели. Украина

Соціальна мережа Facebook заблокувала акаунт колишнього регіонала, а нині позафракційного народного депутата Андрія Деркача, якого в Штатах називають агентом РФ, за втручання у вибори США.

Сторінка Деркача в Facebook зараз недоступна.

При цьому в коментарі виданню BuzzFeed News представник Facebook розповів, що Деркач порушив політику соцмережі через вплив на вибори США.

"Ми видалили цей обліковий запис і цю сторінку за порушення нашої політики щодо використання нашої платформи людьми, які беруть участь в операціях з надання впливу на вибори", - сказав представник соцмережі.

Нагадаємо, Мінфін США ввів санкції проти Деркача. Перед цим розвідка США стверджувала, що Деркач діяв в інтересах Росії і має зв'язки з російським шпигунським відомством.

Сам Деркач назвав санкції "спробами навісити ярлики і атакою" після публікації записів розмов з голосами Порошенка-Байдена і Порошенка-Путіна.

Скандал з "плівками Деркача" режисується не в Україні і завдає серйозної шкоди інтересам нашої країни. Детальніше про те, якої шкоди Україні може нанести втручання в американські вибори шляхом розкрутки історії з прослуховуванням читайте в статті Тетяни Силіної "Гра Україною" в ZN.UA. Підготував/ла : Евгений Лещенко