Google зробила свій аналог Zoom безкоштовним

30 апреля 2020, 10:58
 Масс-медиа Источник: ЛІГАБізнесІнформ

Час одного дзвінка обмежено 60 хвилинами, але ліміт не діє до 30 вересня

Google відкриє безкоштовний доступ до корпоративного сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів. Про це повідомляється у блозі компанії.

Раніше створювати дзвінки могли тільки користувачі платних тарифів G Suite. Тепер звичайний аккаунт Google можна буде використовувати для створення власних конференцій до 100 учасників і для підключення до чужих.

Час одного дзвінка обмежено 60 хвилинами, але Google відзначила, що ліміт не діятиме до 30 вересня.

Безкоштовний доступ до Google Meet буде надано з наступного тижня. Вже зараз користувачі можуть залишити заявку на сайті Google, щоб отримати повідомлення, коли сервіс стане для них доступним.

"З січня ми спостерігаємо зростання пікових показників денного використання Meet у 30 разів. Станом на цей місяць на базі Meet щодня проводять 3 мільярди хвилин відеозустрічей і додаються приблизно 3 мільйони нових користувачів. А станом на минулий тиждень щоденна кількість учасників зустрічей Meet перевищило 100 мільйонів", - повідомили в компанії.

У Google підкреслили, що відеозустрічі Meet шифруються при передачі сигналу. Всі записи, що зберігаються на Google Диску, також зашифровано.

На декстопі Meet працює без додаткових програм і плагінів - сервіс доступний прямо в Chrome та інших популярних браузерах. Для використання Meet на мобільних пристроях слід встановити додаток Google Meet з Apple App Store або Google Play Store.

  • Днями Facebook представила Messenger Rooms - інтегрований у соцмережу сервіс групових відеодзвінків, який може підтримувати одночасний зв'язок до 50 осіб.
  • У березні кількість пошукових запитів, пов'язаних із сервісами для відеоконференцій, зросла більше ніж у 7 разів, в Україні - в 5 разів. Найпопулярнішим сервісом для відеодзвінків в Україні та в світі став Zoom.
  • Незважаючи на скандали з уразливістю, вартість акцій Zoom у цьому році зросла на 67%. Інвестори прогнозують, що компанія стане одним із небагатьох переможців після закінчення пандемії коронавірусу.