"Громадське" з 17 березня запустило щоденний марафон "Хроніки коронавірусу"

26 марта 2020, 05:45
 Масс-медиа Источник: 4-та Влада

"Громадське" з 17 березня запустило щоденний марафон "Хроніки коронавірусу", у якому журналісти розповідають про те, як різні регіони України живуть під час пандемії коронавірусу COVID-19. У такому форматі редакція працюватиме до кінця карантину.

Про це 25 березня повідомляє пресслужба медіа.

Ранкові ефіри "Громадського" стартують о 8:00 зі стрімів журналістів з різних локацій країни, до ефіру також долучаються регіональні кореспонденти. У ранковому ефірі показують матеріали про психологію, кулінарію, спорт в домашніх умовах тощо.

Щовечора о 18:00 ведучі в студії підбивають підсумки дня та розповідають останні новини щодо пандемії та карантину в Україні та світі. Прямі ефіри одночасно виходять на всіх платформах hromadske.

Крім того, "Громадське" закликало глядачів допомогти в створенні марафону. "Стрімити для hromadske, надсилати відео і показати ситуацію у своєму місті може кожен глядач за попередньою домовленістю з редакцією, - йдеться в повідомленні.

З пропозиціями можна звертатися на редакційну пошту editor.hromadske@gmail.com з темою листа "Марафон".

У редакції повідомили, що всі працівники hromadske пішли на карантин - з 16 березня редакція працює дистанційно. Для журналістів, що виїжджають на зйомки, закуплений спецодяг, маски та антисептики.

Нагадаємо, 18 березня, о 7:30, стартував марафон "Перший день карантину. Марафон hromadske".

24 березня в смт Коцюбинське Київської області невідомий перешкоджав роботі журналістки "Громадського" Аліни Шеремети, яка в прямому ефірі спілкувалася з працівниками аптеки, магазину та служби доставки про превентивні заходи проти коронавірусу COVID-19.

"Детектор медіа"

Источник: 4-та Влада