Музичний сервіс Spotify став доступним для українців

15 июля 2020, 10:23
 Масс-медиа Источник: Gazeta.ua

Щоб почати користуватися Spotify достатньо пройти реєстрацію та завантажити безкоштовний додаток у Play Market чи AppStore. Фото:pixabay

Стрімінговий сервіс Spotify сьогодні офіційно почав працювати в Україні.

Окрім України, Spotify запустився ще у 12 країнах Європи, повідомили на сайті сервісу.

"Україна може насолоджуватися прослуховуванням 50 мільйонів треків, 4 мільярдів плейлистів, а також локалізованими функціями персоналізації музики", — йдеться у повідомленні.

Spotify відтепер працює у Білорусі, Казахстані, Албанії, Боснії і Герцеговині, Хорватії, Косово, Молдові, Чорногорії, Північній Македонії, Сербії, Словенії та Росії. Таким чином, географія поширення популярного сервісу розширилася до 92 країн.

Щоб почати користуватися Spotify, достатньо пройти реєстрацію та завантажити безкоштовний додаток у Play Market чи AppStore (або інших платформах). Безкоштовна версія має низку обмежень: між треками — рекламні вставки, альбоми і плейлисти можна слухати тільки у випадковому порядку, пропустити можна не більше 6 пісень на годину, а також не можна завантажувати пісні. Проте у Spotify існує 4 варіанти преміум-підписки: оформлення однієї з них надасть безкоштовний пробний період протягом місяця.

Стандартна підписка на місяць — $4,99 (приблизно 135 грн ) на місяць. Підписка для двох — $6,49 (~175 грн) на місяць. Сімейна підписка (до 6 акаунтів) — $7,99 (~215 грн) на місяць. Для студентів — $2,49 (~67 грн) на місяць.

Особливістю стрімінгового сервісу є алгоритм підбору музики, який підлаштовується під ваш смак на основі попередньо прослуханої та вподобаної вами музики. Через певний час користування додаток навчиться розпізнавати, яка музика подобається вам більше, і збиратиме для вас аналогічні збірки.

Источник: Gazeta.ua