Журналісти підсанкційних каналів Медведчука створили нову компанію

23 февраля 2021, 23:09
 Масс-медиа Источник: ЛІГАБізнесІнформ

Журналісти та менеджери телеканалів Zik, NewsOne і 112 Україна, які об'єднані у медіахолдинг Новини і потрапили під санкції на початку цього місяця, 18 лютого зареєстрували нову компанію з однойменною назвою - ТОВ "Медіахолдинг Новини" зі статутним капіталом 100 грн.

Співзасновниками нової компанії виступили 100 працівників заборонених телеканалів, у кожного з яких по 1% компанії.

Керівником Медіахолдингу Новини числиться Віктор Фролов, уповноваженим представником компанії - президент забороненого Медіахолдингу Новини Єгор Бенкендорф, які також є в списку співзасновників.

Нове ТОВ планує працювати в медіа сегменті та виробляти кіно-, відеоконтент і телевізійні передачі.

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму телеграм-каналі повідомив, що "заборонена "Трійка Медведчука" натягнула нову маску. Створила ТОВ із такою ж назвою". На думку міністра, такі дії, ймовірно, допоможуть РНБО і СБУ їх довго не шукати.

"Схоже, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Проте, скільки нових ТОВок за 100 гривень не роби - суть не змінюється, а отже й увага з боку держави до їхньої "діяльності", - написав він.
 

  • Раніше з листом із пропозицією стати співвласниками нового мовника до журналістів заборонених телеканалів звертався Єгор Бенкендорф.
  • 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і власника телеканалів NewsOne, Z Zik і 112 Україна. Того ж дня канали припинили своє мовлення на телебаченні. Деталі – тут.
  • За даними LIGA.net, санкції проти Козака ввели через постачання вугілля з окупованих Росією територій Донбасу.