Чому не вакцинуються медики: у Раді хочуть заслухати Степанова

01 марта 2021, 13:12
 Общество Источник: УНН

 Під час години запитань до уряду у Верховніи Раді в п'ятницю, 5 березня, нардепи хочуть заслухати міністра охорони здоров'я Максима Степанова щодо ситуаціі з пандемією в краіні та щодо кампаніі з вакцинаціі від COVID-19.

Про це під час засідання Погоджувальноі ради у понеділок, 1 березня, заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає кореспондент УНН.

"У нас почалась вакцинація на цьому тижні, є різні суперечливі інформаціі. Та сама омріяна вакцина тепер змушена знищуватись, тому що іі не встигають до людеи застосовувати. Це психологічно важливе питання - нам важливо зрозуміти, як налаштовані процеси, чому відмовляються медики вакцинуватись. І це все - невеликии елемент великоі картини з епідемією, яка знову, не такими темпами, як раніше, але збільшується. Треба розуміти готовність уряду і МОЗ до цих процесів. Тому запрошуємо на годину запитань до уряду міністра Степанова", - сказав Корнієнко.

З нардепом погодилась заступниця голови ВР Олена Кондратюк.

"Я прошу і вимагаю негаиного звіту міністра охорони здоров'я Максима Степанова на годині запитань до уряду, де він має чітко пояснити людям, якоі якості вакцину він привіз, скільки вона коштує, чи закуповувалась вона напряму або через посередників. Міністр повинен озвучити нарешті, яка доведена ефективність у відсотках, щоб зняти всі ці питання", - підкреслила вона.

Таким чином, за повідомленням пресслужби ВР, у п'ятницю, 5 березня, під час години запитань до уряду Рада заслухає міністра охорони здоров'я Максима Степанова про актуальний стан епідемії та вакцинації від COVID-19 в Україні.

За епідблагополуччя населення та протиепідемічні заходи в Україні відповідає головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Його звинувачують у провалі інформаційної кампанії та низьку поінформованість людей про вакцини. Втім, сам він так не вважає.

"Я думаю, що ми забезпечимо проведення вакцинації проти COVID-19 з високими показниками охоплення", - сказав Ляшко на одному з брифінгів.

Від початку кампаніі, станом на 28 лютого, від коронавірусу в Украіні було щеплено 3141 особу.

 

Источник: УНН