День молоді в Україні тепер відзначатимуть з усім світом 12 серпня

29 июля 2021, 17:54
 Общество

Відтепер День молоді в Україні буде відзначатися щороку 12 серпня, а не в останню неділю червня, оскільки це радянська традиція. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський, передає пресслужба глави держави.

Зазначається, що Україна відзначатиме День молоді тепер разом з усім світом.

"Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня, в Міжнародний день молоді. Глава держави підписав відповідний указ No 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів", - йдеться у повідомленні.

Натомість указ президента, що передбачає святкування Дня молоді щороку в останню неділю червня втратив чинність.

День молоді в Україні досі відзначали в останню неділю червня. Окрім нашої держави, цієї дати святкування дотримуються лише в Росії, Узбекистані та Білорусі.

Святкування Дня молоді в останню неділю червня запроваджено в період СРСР як "День радянської молоді". Натомість у 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 12 серпня Міжнародним днем молоді. Ініціатива виникнення цього свята вийшла від самої молоді.

Львівський портал
http://portal.lviv.ua/