Екстрасенс: Янукович мертвий, Путіна повалять, війна йтиме 7 років

24 октября 2014, 13:04
 Общество Источник: 4-та Влада

Фіналістка 5 сезону “Битви екстрасенсів” Юлія Мечникова    запевнила  журналістів,  що воєнний  конфлікт на  Донбасі  триватиме сім  років, але   після цього  Україна зміцниться  і навіть  отримає нові  земля.

120877

Коли закінчиться війна? Чи буде третій Майдан в Україні і перший – в Москві? Чи поверне Україна Крим? Коли Путін піде на пенсію і що насправді відбувається з Януковичем? Про це та багато іншого “​​Обозревателю” розповіла фіналістка 5 сезону “Битви екстрасенсів” Юлія Мечникова.

 

Трохи більше року тому Ви в інтерв’ю нашому виданню говорили про те, що незабаром в Софії Київській почнуться певні руйнування. І ось днями в ЗМІ з’явилася інформація про падіння 50-метрового фрагмента внутрішньої стіни заповідника. Це очікуване наслідок хаотичної забудови буферної зони святині – або в те, що трапилося є якийсь символічний сенс?

Це дійсно символічний і значимий момент, який свідчить про кардинальні зміни, пов’язаних з Україною і нашим майбутнім. Це може бути і зміна влади, і кардинальна зміна епох. Крім того, тут йде розріз духовності та соціуму, який ми сьогодні спостерігаємо – настільки сильний, що навіть така духовно потужна святиня не витримала.

Це не просто якась прикмета, а дійсно глобальна зміна. Місто наше має свою душу, і Київ наділений величезною кількістю місць духовної сили. Софія Київська, зокрема, представляє з себе певний якийсь портал. І дуже багато подій, які там відбувалися – і пожежа під час сектантів, і інші події, – вони всі мали певне значення і вплив.

Те, що відбулося зараз – руйнування цієї стіни – свідчить про перехід деяких духовних пластів в матеріальну сферу. І ці руйнування носитимуть матеріальний характер, фізичний. Це сигнал до того, що починається певна точка відліку руйнівного характеру.

Тобто, Ви вважаєте, що в найближчому майбутньому нічого доброго нам не варто очікувати?

Ну чому? Війна – це вигода. Війна – це гроші. Люди поділяться на дві категорії. Ті, кого обмежують псевдоморальние принципи, страждатимуть, але так чи інакше залишаться частиною системи. А люди вільні будуть користуватися тією ситуацією, яка складеться і нарощувати свої обороти.

Якщо говорити про ситуацію – чи існує загроза Третьої світової війни?

Яка загроза, якщо по факту, в реальності війна вже йде? Війна – це ж не тільки коли снаряди падають на голову і люди гинуть. Війна має різні етапи. Їй передують якісь події, рух фінансових потоків. Сьогоднішня війна в значній мірі – це війна технологій, війна інформаційна, і, як наслідок, це реальні дії людей у відносно незначному обсязі.

Якщо взяти геополітичну сторону – то Третя світова вже почалася. Ми вже пережили точку відліку. Як буде далі розвиватися ця війна – залежатиме від тих людей, які перебуватимуть в управлінській системі. Не факт, що це президенти. Є люди, які мають фінансові капітали, і свій вплив на ті чи інші процеси вони поширюють. Те, що сьогодні вже відкриті технології, що дозволяють отримувати чисту воду і відмовитися від бензину, від газу – не є великим секретом. Але ці відкриття блокують великі корпорації і ті види бізнесу, які сьогодні приносять основний дохід і основну фінансову прибуток. Тобто, Третя світова вже йде.

 Як вважаєте, коли може запанувати мир на Донбасі?

Що стосується південного сходу – а я наполягаю на тому, що це південний схід, а не схід, як говорить преса, і у мене і з географією, і з головою все в порядку – то цей конфлікт триватиме досить довго. І я бачу, що він буде розвиватися такими своєрідними циклами. Цикл буде йти по наростаючій лінії – після призупинення, якогось перемир’я буде слідувати нарощування військових подій. Потім – знову реконструкція, а після неї знову ж війна …

В цілому, в цій війні нічого, крім фінансової маніпуляції, я не розглядаю.

А що стосується тривалості цієї події, то я бачу, що він розтягнеться не менше, аніж на 7 років. Маю на увазі тривалість активно гострого конфлікту, коли фізично жителям цього регіону загрожуватиме пряма фізична небезпека.

Які втрати можливі за цей час? Адже вже зараз говорять про декілька тисяч загиблих …

Ні, я не буду говорити про цифри. Є якісь уявлення: подання моє – прорахунок хорар (термін, використовуваний астрологами і таролога – ред.), А також відомості, якими я володію з перших рук-і ця інформація дозволяє стверджувати, що реальна кількість загиблих вже зараз багато разів перевищує ту цифру , яку озвучує уряд і журналісти. Але це – те, що не можна розголошувати. Можливо, це правильно, щоб не наводити якусь паніку. Але якщо взяти навіть особисті контакти серед тих сімей, які я знаю, то процентне співвідношення живих, мертвих і випадково постраждалих досить велике. Ці жертви на порядок перевищують офіційні дані.

Мало того, чому війна буде так довго тривати? Та для того, щоб ніхто не дізнався істинного кількості жертв. Адже за фактом у нас перепису населення не було вже дуже давно. Складно сказати, скільки в країні реально живе дітей. Та й облік людей, які не працюють офіційно і не платять податки, теж справа відносне

Тому про прямі реальних жертви говорити досить складно і, я вважаю, некоректно. Їх багато.

А як саме закінчиться війна? Чи збереже Україна в результаті свою цілісність? Адже той же Крим за фактом вже не український …

Проблеми насправді будуть значно довше. А 7 років триватиме запеклий військовий конфлікт на південному сході, який буде мігрувати в бік Харкова та прилеглих областей. Те, що буде смута по всій Україні – це 100%. Одним регіоном війна не обмежиться.

Той уряд, який прийде після виборів, проіснує дуже короткий період. У мене є відчуття, що складеться така ж ситуація, яка була колись у Абхазії. Тобто, люди дуже жорстко і жорстоко загинуть – і дуже швидко. А далі – зміна влади з однієї на іншу, ситуація невизначеності, яка триватиме досить довго.

Стабільності і порядку не буде. Але при цьому процвітання якихось форм бізнесу відбуватиметься. Не факт, що наповнюватиметься бюджет, але якогось голоду або істотних позбавлень, як пророкував Павло Глоба, що у нас буде влітку голод, брак пшениці і війна закінчиться – то, безумовно, цього не станеться. В принципі, Україна піде по суміжній сценарієм розвитку між сьогоднішнім Придністров’ям і Чорногорією. Це буде щось середнє.

Другий момент, що, от зараз відбувається роз’єднання, відокремлення Криму (формальне, юридичне, складно його взагалі якось описати), відділення південно-східних областей – протягом 7 років буде відбуватися таке формальне розділення країни. Після цього періоду почнеться об’єднання в якісь такі дрібні частини і структури, після якого Україна вже відновиться в цілому як країна – в тому обсязі і розмірі територіальному, в якому вона перебувала до конфлікту.

Тобто, разом з Кримом?

Цілком можливо, що ще навіть частково з якимись областями Росії. Я допускаю, що це буде Ростовська та інші прилеглі до України області. Зараз вони є російською територією, але з часом в силу всіх цих рухів вони стануть якоїсь нової територіальної формою.

Це станеться через сім років?

Ні, пізніше. Але в осяжному майбутньому. Ми з вами це точно побачимо.

Україна відновиться в цілому як країна – в тому обсязі і розмірі територіальному, в якому вона перебувала до конфлікту. З Кримом, а можливо, ще й частково з якимись областями Росії

Ви згадали про те, що військові дії докотяться до Харкова. А на Київ Путін йти не вирішиться?

У Києві буде зовсім інша хвиля. Зараз дуже чітко плануються певні дії. Подивіться на створення пробок на вулицях і в метро, формування умов для того, щоб людина постійно перебував у стані стресу. Це – цілеспрямовані дії певних структур, які не просто провокують ці ситуації, але роблять це методично.

Але вони не враховують менталітет киян та численних приїжджих різних національностей, з різних регіонів. Люди в Києві в умовах цього середовища будуть діяти не так, як передбачено цією програмою.

Коли на силу дії є сила протидії, то обов’язково не всі піде за планом. І якщо намічені теракти в метро – то вони будуть не в Києві. Вони будуть в Харкові і в Дніпропетровську. І вони будуть реальними. Це не будуть ті помилкові “мінування” метро та вокзалу, з якими ми стикаємося сьогодні. Це, з одного боку, репетиція, але з іншого – люди вже емоційно заряджені і мають силу відторгнення до всіх цих речей.

Що Ви маєте на увазі?

Доля багатоваріантна. І вона полягає в тому, що є якась подія. Воно відбудеться в якийсь період. Але питання, де воно відбудеться – в цій точці або в інший – тут можливі варіації. Тому ті теракти і фізичні негативні наслідки, масові вбивства безпричинні, анархія – це відбуватиметься в Харкові і інших містах – але не в Києві.

Що Ви можете сказати про Путіна?

А що про нього говорити? Путіну зробили чудовий піар, просто божественний. Це все, що я можу сказати про цю людину. Людям потрібен якийсь ілюзорний ворог, персоніфікований в конкретному обличчі. Багато хто порівнює Путіна з Адольфом Гітлером. На мій погляд, необгрунтовано. Технології Гітлера, його піар і масове вплив на свідомість і деякі тактичні ходу – вони більш високого і професійного рівня, ніж те що відбувається зараз.

Путін не є персоною. Це ряд людей, це ціла система – і не одна – які працюють для створення такого образу. Щодо Путіна говорити просто нема чого, тому що він – “особа на обкладинці”.

Але якщо розглядати його особистісні якості – Путін людина абсолютно недурний. І якщо зараз розглянути всі явища, починаючи з розстрілів на Майдані то є чітка закономірність. Будь-які протестні дії потрібно організовувати. Я не називаю слово проплачувати, хоча ви можете включити його в список, якщо вам дозволяє цензура. Будь мітинг, будь-яка революція, будь-яка консолідація якоїсь частини суспільства – це всі організовані механізми. Вони не трапляються спонтанно. І всі події останнього року чітко відбувалися в несприятливі місячні дні, в періоди затемнень, в періоди релігійних свят … Як, наприклад, те, що відбувалося в центрі Києва на Покров – достатньо вагомий релігійне свято, що має безпосереднє відношення до військових дій. Це не випадковість. Все це прогнозується і спеціально робиться для того, щоб ввести людей в певний стан – і продовжити війну.

Навіщо?

Бо війна вигідна. І нашому уряду вона вигідна, і деяким бізнесменам, які ділять владу. А в геополітичному плані це дуже зручна ситуація.

Проте, які Ваші прогнози з приводу того, як довго ще Путін буде при владі?

Ця форма правління в Росії також буде повалена.

Як скоро?

Не так швидко, як хотілося б. Думаю, в перебігу півтора років ситуація кардинально зміниться – що призведе до хаосу і анархії в Росії. І багато глибоко пошкодують про те, що стався цей переворот, тому що, як показує досвід переворотів в Росії, вони завжди носили об’ємний руйнівний характер – і для бізнесу, і для людей.

А наш президент Петро Порошенко? Якою буде його політична кар’єра? Чи принесе він що-небудь хороше українській державі?

Порошенко – це обличчя. Свого роду диктор. Він декламує те, що вже відбулося або буде відбуватися. Як людина, яка має вплив, як управлінець, він ніяк не впливає на процеси. Він їх озвучує.

Що стосується самої фігури цієї людини – то Порошенко людина досить інтелектуальний, з хорошою психоматриці, з великими задатками. Але він діє за своїм власним планом розвитку. І якщо хтось розраховує, що він тримається, чіпляється за владу і тому продовжуватиме контролювати ситуацію – він помиляється.

Президентство – це задоволення певної форми амбіцій. Мета Порошенко була особиста. І не випадково було обрано час інавгурації, бо його вчинки і важливі укази, які стосуються значущих подій для України – відбувалися і з’являлися в правильне для досягнення відповідного результату час.

І до якого результату призведе Порошенко дата його інавгурації?

Той час, який він вибрав для інавгурації, свідчить про те, що це буде тимчасове правління і закінчиться воно набагато раніше, ніж його президентський термін по факту. Зайве тому підтвердження – події, які цієї інавгурації супроводжували: падіння солдата, падіння сина Порошенко в церкві …

Зараз мало хто говорить про побіжному “гарантові” Януковичі – про нього згадують лише під час його “​​звернень” з Ростова або після чергового слуху про його смерть. Що можете сказати про цього персонажа?

Януковича вже давно не було. Точно так само, як колись не стало Єльцина і це приховувалося. Це абсолютно ідентична схема. Я не розумію, чому люди так ненависно до нього ставляться. Адже особисто він сам, так само, як Порошенко, в принципі, не займався управлінням і вершению доль. Є команда і є система, яка і здійснює якісь дії.

Янукович був мертвий ще до того моменту, як почали показувати його живі звернення

Ваші слова про те, що “Януковича давно не було” слід розуміти фігурально – або Ви маєте на увазі його фізичну загибель?

Живий Янукович або мертвий – це абсолютно даремне питання. Насправді, він був мертвий ще до того моменту, як почали показувати його живі звернення.

Це насильницька смерть?

Ну чому насильницька? Це дуже специфічне питання. У нього вже були проблеми зі здоров’ям, організм був зношений. Якщо, припустимо, людину, схильну до серцево-судинних захворювань розладнати, налякати, розсердити – насильницька це смерть чи ні? Це вже з якого боку подивитися.

А кого ж нам регулярно показують з Ростова? Двійника?

І не одного. Вони різні. Візьміть зйомку, укрупнювального зображення. Є форма раковин вух, є форма ніг, структура пальців на руках – і чомусь вони скрізь різні.

Повертаючись до загальних прогнозам. Вони дуже невтішні. А бодай чогось хорошого нам варто очікувати в найближчому майбутньому?

Чогось хорошого можна чекати тільки киянам. Для всіх інших прогнози песимістичні і жорсткі. Тільки в Києві буде все інакше.

Як саме? Чого чекати киянам у найближчі місяці?

У Києві до нового року спалахнуть якісь запеклі анархічною дії, масові кровопролиття. Але ця кров окупить комфорт і безпеку тих людей, які зможуть це пережити, вистояти. Тих людей, які є не масою, а особистостями.

Ті, хто живе в Києві – як корінні кияни, так і різношерсті приїжджі – мають певний духовний стрижень. І ті місця сили, якими так багата столиця, активізують боротьбу проти негативної енергії. Тому ті люди, які ніколи не цікавилися політикою або якими-небудь проявами суспільного життя, вони настільки усвідомлюють, що у них залишився вибір без вибору, що зроблять рішучі і достатньо жорсткі дії. І на якийсь період Київ і пристолична область перетворяться на своєрідну закриту зсередини неприступну зону. Це буде зроблено для того, щоб зберегти цілісність, життя людей, комфорт та безпеку тих, хто тут знаходиться.

Хвилювання, про які Ви згадали, це може бути той самий третій Майдан про який зараз часто говорять? Або ці події будуть менш масштабні?

Зараз Майдану як цілісного організованого дії, як під час Помаранчевої Революції або останнього Майдану не буде. Я розглядаю поява третього Майдану у вигляді різних великих періодичних таких мітингів – в різних місцях, з різними цілями і абсолютно протилежними очікуваннями. Тобто, ось буде один “майдан” і буде як би “антимайдан” – і вони будуть боротися. І протягом, припустимо, місяці, вони будуть змінювати свої цілі, інтереси і навіть людей, які там беруть участь.

У Києві до нового року спалахнуть якісь запеклі анархічною дії, масові кровопролиття

Хто стане “призвідником” цих подій?

У нас в менталітеті закладено бажання, щоб хтось за нас все вирішив. І так буде, поки не настане нова хвиля. А сьогодні я бачу, що це успіх нового покоління, яке нечисленне, сидить зараз в інтернеті і ніяк не проявляє активність. Це підлітки з неймовірною агресією, з фізичними можливостями та креативом в голові. І ось така група (навіть у розмірі 100 чоловік) істотно можуть перевернути і влада, і стан справ, який ми маємо. Тому що у них немає майбутнього і їм нічого втрачати в даній ситуації.

Якщо ви пам’ятаєте, всі ось ці запеклі дії, перші коктейлі Молотова, інші ексцентричні речі – це все робили підлітки. Юні відірвані психи, які ніде не працюють і не мають нічого, що їм було б шкода втратити.

Це підростаюче покоління зможе змінити наше життя на краще?

Для кого-то на краще, для когось – до гіршого. Цей рік для України взагалі дуже рідкісний і переломний. За весь час існування країни як такої ми не переживали різких спадів, серйозних змін, та й, за великим рахунком, взагалі перемін. Ми з Совдепії стали Україною – завдяки двом президентам, що володів мудрістю, високим інтелектом і яких, на жаль, вже не буде. Внаслідок цього зараз накопичився цілий “ком” – і руйнування неминучі. У що трансформуються ці руйнування – це вже залежить від подальшої поведінки. Однозначно одне: вони будуть яскраві, їх ніхто не чекатиме з тієї сторони, яка зараз діє, не збирає підписи, не реєструє партії. Адже цей ілюзорний “Правий сектор”, як і його клон Семен Семенченко з батальйону “Донбас” – це все штучно створені речі. А народиться дійсно справжня сила – і це зовсім не патріоти і не ті люди які сьогодні себе такими називають. То будуть люди не національності – а часу. Люди, яким нічого втрачати.

Це будуть смерті. Це буде кров. І вона буде литися в громадських місцях – публічно, несподівано, без попередження і без проплати мітингів

І вони почнуть діяти в цьому році? В 2014?

Так. Цього року розпочнуться дії, які будуть для них неприйнятними взагалі, і вони активізують свою агресивну силу. І діяти будуть не більшими групами, а такими маленькими зграйками, особисто. Тому що диверсійні дії полягають у тому, що руйнівну функцію виконує одна людина або маленькі групки. У різних місцях відбуватиметься саме це.

Це може бути щось серйозніше, ніж вкинути депутата в сміттєвий бак?

Це будуть смерті. Це буде кров. І вона буде литися в громадських місцях – публічно, несподівано, без попередження і без проплати мітингів.

Це стихійна сила, стихійна агресія. Від неї не постраждає тільки та людина, яка не приймає участі в тому, проти чого ця агресія проектується, і не підтримує сили агресії. Тому що вони справлять певні зміни, багато людей загинуть – а й вони самі помруть на цій хвилі. Маю на увазі, що вони не підуть у владу, чи не будуть правити – вони виступлять в ролі ката. Але ці зміни дадуть поштовх для нового росту і нового розвитку.

http://patrioty.org.ua/ekstrasens-yanukovich-mertviy-putina-povalyat-viy...

Источник: 4-та Влада