На Миколаївщині розслідують загибель сімох дітей під час пожежі

13 февраля 2012, 21:16
 Общество Источник: 5 канал

 Кримінальну справу за фактом загибелі сімох дітей порушила прокуратура Миколаївської області. Діти віком від 2 до 14 років зигинули у пожежі у селі Кінецьпіль. За попередньою версією, вони отруїлися чадним газом. Матір ушпиталили до Первомайської районної лікарні з численними опіками.

Батько родини пішов з дому о п'ятій ранку. Він працює водієм - розвозить хліб. Тридцятип'ятирічна Людмила Ковальова з дітьми у цей час ще міцно спали. Про те, що у сусідів трапилося лихо, Руслан Чорний зрозумів, коли почув крики про допомогу.

Руслан Чорний, свідок: "Вона бігала, кричала, була уся в крові".

До багатодітної родини Ковальових у селі ставилися привітно. Батьки роботящі, віруючі, виховують сімох дітей. Найстарша донька, якій виповнилося 18 років, навчається і живе в Одесі. Сусіди кажуть - клопоту Ковальови ніколи нікому не завдавали.
 
За попередньою інформацією, займання сталося через коротке замикання в електрообігрівачі. На ньому, начебто, сушили дитячі речі. Коли на місце трагедії приїхали пожежники, рятувати було вже нікого. Діти загинули у вогні. Їхню матір з тяжкими опіками доправили до Первомайська у районну лікарню.

Володимир Бойко, начальник Первомайського районного відділу МНС України в Миколаївській області: "По прибытию пожарных дом был объят пламенем, 1-2 этаж. Со слов очевидцев, хозяйку дома забрала скорая. Она выскочила самостоятельно с ожогами".

Максим Грицаєнко, начальник Управління МНС України в Миколаївській області: "Для отделки внутри - горючие материалы, такие, как пенопласт. Он при горении излучает токсичные вещества. Вероятно, люди отравились и не успели проснуться".

Причину пожежі з'ясовують правоохоронці. Ведеться слідство. Водночас, прокуратура області порушила кримінальну справу за фактом загибелі дітей.

 

Источник: 5 канал