Новий глава єдиної помісної православної церкви в Україні виступив з першою заявою

15 декабря 2018, 20:29
 Общество Источник: УНИАН

Предстоятель єдиної помісної православної церкви в Україні Епіфаній закликав усіх архієреїв долучатися до помісної православної церкви.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час виступу на Софійській площі перед вірянами після Об'єднавчого собору.

"Переконаний, що помісна православна церква єдина і визнана, вірою і правдою служитиме своєму українському народові, молитиметься і вестиме його шляхом спасіння ", - наголосив Епіфаній.

"А також я б хотів закликати всіх наших співбратів архієреїв, всіх вірних до новоствореної єдиної української православної церкви", - додав Епіфаній.

За його словами, "двері" єдиної помісної православної церкви відкриті для всіх.

"Ми закликаємо всіх до єднання. Ми закликаємо бути в цій визнаній єдиній помісній українській церкві",- наголосив Епіфаній.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 15 грудня, Об'єднавчий собор представників українських православних церков обрав митрополита Переяславського та Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату Епіфанія предстоятелем єдиної помісної православної церкви в Україні, який отримає томос про автокефалію від вселенського патріарха Варфоломія.

За інформацією речника УПЦ Київського патріархату архієпископа Євстратія Зорі, глава нової української церкви отримає томос 6 січня.

Источник: УНИАН