Організатору вбивства Аміни Окуєвої повідомили про підозру

19 мая 2020, 13:43
 Общество Источник: Тиждень.ua

Організатору вбивства громадської активістки, учасниці АТО Аміни Окуєвої, та замаху на вбивство її чоловіка Адама Осмаєва повідомили про підозру. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора у вівторок, 19 травня.

Мова йде про ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 15 п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 та ч. 3 ст. 27 п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України.

Встановлено, що підозрюваний - уродженець Чечні, громадянин Російської Федерації. Для умисного вбивства Окуєвої та Осмаєва, він підшукав в Україні кілерів, які обстріляли автівку, у якій їхали Окуєва та Осмаєв.

Нагадаємо, авто обстріляли 30 жовтня 2017 року біля селища Глеваха в Київській області. Окуєва загинула, Осмаєв отримав поранення в ногу. Слідство розглядає дві основні версії вбивства - це або дії російських спецслужб, або дії осіб, які перебувають на території Чеченської республіки.

12 січня 2020 року прокуратура Київщини заявила про затримання підозрюваних у вбивстві Окуєвої та замаху на Осмаєва. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що йдеться про "групу кілерів, які обгрунтовано підозрюються у низці вбивств, в тому числі й Окуєвої". Один з підозрюваних у вбивстві - Ігор Редькін.

Источник: Тиждень.ua