Підстав для скасування або перенесення ЗНО немає - Шмигаль

16 июня 2020, 23:36
 Общество Источник: Новое Время
shmigal._2jpeg.jpg

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що поки немає підстав для скасування або перенесення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

"Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров'я та головний санітарний лікар повідомлять про це", - сказав прем'єр.

Шмигаль перерахував показники, при яких буде переноситися ЗНО: більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники - кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення

"Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня, тобто з наступного понеділка, ми починаємо плановий процес ЗНО", - сказав Шмигаль.

Як очікується, в 2020 році ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. Тестування буде проходити в умовах карантину.

Через спалах захворюваності COVID-19 Кабінет міністрів скасував проведення пробного ЗНО, запланованого на 15 червня, призначивши онлайн-тестування.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що ЗНО в 2020 році може не відбутися. Скасування ЗНО-2020 можливе в тому випадку, якщо в Україні будуть значно перевищені епідемічні показники.

Источник: Новое Время