СБУ накрила партію кокаїну на 200 мільйонів у порту "Південний"

05 мая 2020, 16:58
 Общество Источник: Укринформ

Служба безпеки України вилучила у порту "Південний" на Одещині 53,4 кілограма кокаїну, який учасники українського наркоугруповання намагались ввезти з однієї з країн Південної Америки.

Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

"У межах розпочатого кримінального провадження співробітники Служби виявили першу партію важкого наркотику під час огляду в порту вантажного контейнера з бананами. 45 брикетів з високоякісним кокаїном були приховані серед легального вантажу", - йдеться у повідомленні.

Для підтвердження якості "товару" відправники маркували пакети своїм "фірмовим знаком" - зображенням "міньону", що вказує на належність до одного з південноамериканських наркосиндикатів. Для ускладнення виявлення наркотику сканером кожен брикет був обгорнутий у свинцеве пакування. Орієнтовна вартість вилученого кокаїну на чорному ринку становить понад 200 мільйонів гривень, повідомили у спецслужбі.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації каналу контрабанди наркотиків.

Заходи із викриття оборудки проводились Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури No 6 спільно з Управлінням Служби безпеки України в Одеській області у взаємодії з Державною митною службою та Державною прикордонною службою України.

Источник: Укринформ