У Чорному морі розпочалися навчання Sea Breeze-2020

20 июля 2020, 16:43
 Общество Источник: Слово і Діло

В акваторії Чорного моря стартували двадцяті українсько-американські навчання Sea Breeze. Цього року формат навчань довелося змінити через пандемію.

Про це повідомляє АрміяInform у понеділок, 20 липня.

"Через пандемії коронавірусу міжнародні навчання серії "Sea Breeze" обмежаться тільки морською фазою із залученням авіації. Всі спільні заходи будуть розгортатися в акваторії Чорного моря без контакту особового складу", - сказано в повідомленні.

В організації уточнили, що екіпажі кораблів і катерів відпрацюють питання взаємодії з тактичної і морською авіацією, проведуть ряд навчань з протиповітряної, протикорабельної та протикатерної оборони на переході морем, відпрацюють завдання операцій з морського перехоплення та догляду судна-порушника.

Ще одним випробуванням для військових моряків стане виконання бойових вправ артилерійських стрільб по морських і повітряних цілях, а також проведення навчань з боротьби за живучість і порятунок екіпажу тонучого корабля.

Міжнародні навчання Sea Breeze триватимуть сім днів. У них запланована участь ракетного есмінця типу Арлі Берк USS Porter і патрульного протичовнового літака P-8 Poseidon ВМС США, а також кораблів постійної військово-морської групи НАТО.

Источник: Слово і Діло