У Києві пам'ять жертв Голодомору вшанують панахидою

20 ноября 2013, 11:52
 Общество Источник: Голодомор в Україні
14061s.jpg

Громадський комітет із вшанування пам'яті жертв Голодомору закликає усіх українців запалити свічку пам'яті на своєму вікні та прийти на жалобні заходи.

golodomor_4.jpg

Громадський комітет пам'яті жертв Голодомору запрошує киян та гостей столиці зібратися у суботу, 23 листопада, для вшанування пам'яті загиблих. Про це повідомляє "Дзеркало тиждня".

Збір охочих взяти участь у заходах оголошено о 14:00 біля станції метро "Арсенальна".

О 15:00 біля Національного меморіалу пам'яті жертв голодоморів розпочнеться панахида, яку проведуть патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет та єпископ Української греко-католицької церкви Богдан Дзюрах. До участі у панахиді запрошено представників усіх церков та релігійних організацій в Україні.

О 16:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українців запалять свічки біля Меморіалів Голодомору та на вікнах своїх домівок. Громадський комітет із вшанування пам'яті жертв Голодомору закликає усіх українців запалити о 16:00 свічку пам'яті на своєму вікні та прийти на жалобні заходи.

У всіх обласних центрах України о 16:00 на центральних площах пройдуть жалобні заходи, загальнонаціональна хвилина мовчання та акція "Запали свічку пам'яті".

"Цьогорічне вшанування пам'яті жертв Голодомору присвячено доброчинцям - тим людям, які у непростий час чинили добро. Серед українців були ті, хто наважувався на мужні вчинки у часи, далекі від романтики та героїки. Мова йде про людей, які рятували інших від голодної смерті - роздавали хліб, напували та зігрівали. Серед них - освітяни, лікарі, пересічні селяни, багатодітні матері", - зазначає прес-служба Громадського комітету.

Афиша

 

За матеріалами: ZN.UA