"Укрзалізниця" припиняє продаж квитків зі станцій у "червоній зоні" (список)

19 октября 2020, 10:58
 Общество Источник: УНИАН

Завтра, 19 жовтня, буде закритий продаж квитків із залізничних станцій Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький та інших, що потрапили до "червоної зони".

Про це повідомляє прес-служба перевізника.

"З 00:01 19 жовтня буде закрито продаж квитків із залізничних станцій Івано- Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т. Шевченка", - йдеться в повідомленні, де представлений повний перелік поїздів, на які квитки не продаватимуться.

Зазначається, що це відбувається за рішенням Державної комісії з техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як відомо, ці міста увійшли до "червоної зони" за показниками поширення COVID-19.

В "Укрзалізниці" пояснюють, що до врегулювання ситуації зазначені поїзди прослідують через станції Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т. Шевченка без посадки пасажирів, а висадка буде проводитися в установленому порядку.

"Зазначаємо, що у разі відмови пасажира від поїздки до відправлення поїзда і не пізніше однієї години після його відправлення зі станції, зазначеної в проїзному документі, повернення платежів за такі проїзні документи будуть проводитися в повному обсязі пунктами продажу або через електронні канали зв'язку в "особистому кабінеті" користувача", - додає перевізник.

Источник: УНИАН