В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

07 сентября 2020, 09:12
 Общество Источник: РБК-Украина
karant.png

В Україні набуло чинності оновлене карантинне зонування. В "червону зону" потрапили Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці.

Відповідне рішення прийняв уряд.

В зону з найскладнішою епідеміологічною ситуацією внесли:

  • Івано-Франківськ, Коломию, Калуш, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;
  • Біляївку, Ізмаїл та Болградський район Одеської області;
  • Дубно та Костопільський район Рівненської області;
  • Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області;
  • Великобурлуцький район Харківської області;
  • Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони Чернівецької області;
  • Бобровицький район Чернігівської області.

Ці міста та області входять до "червоної зони", в якій забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.

До "помаранчевої зони" увійшли такі міста: Ужгород, Луцьк, Івано- Франківськ, Львів, Тернопіль, Харків, Бердичів, Коростень, Мукачево, Яремче, Березань, Ірпінь, Фастів, Чорноморськ, Острог, Суми, Славута, Новодністровськ, Ніжин тощо.

У ній забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше одного обличчя на 20 кв. метрів, діяльність установ, що надають послуги з розміщення, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, прийом дітей до дитячих таборів, обмеження роботи розважальних закладів.

"Жовта зона": забороняється відвідування сторонніми особами закладів та установ соціального захисту. В неї потрапили міста Київ, Луцьк, Житомир, Бориспіль, Одеса, Рівне, Суми та Хмельницький.

Зелена зона: забороняється проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів, розміщувати глядачів більш ніж 50% місць для сидіння, перевозити у всіх видах громадського транспорту людей більше, ніж місць для сидіння. Ці обмеження діють і на інші зони.

 

Источник: РБК-Украина