В Івано-Франківську не залишилося лікарняних ліжок для хворих на коронавірус

27 октября 2020, 14:15
 Общество Источник: Зеркало недели. Украина

Станом на 27 жовтня в Івано-Франківську не залишилося лікарняних ліжок для хворих на коронавірус. Про це повідомила начальник департаменту охорони здоров'я Івано-Франківська Марія Бойко.

"Станом на ранок в наших лікарнях з пневмоніями і підозрами на коронавірус госпіталізовані 399 осіб. У Центральній міській клінічній лікарні - 265 осіб, в першій міській лікарні - 134 людини. Тобто всі ліжка заповнені", - заявила Бойко.

За останню добу до лікарень госпіталізували 44 нових хворих. Впродовжу вихідних у Івано-Франківській ОТГ сумарно зареєстрували 366 інфікованих, з яких 350 - жителі Івано-Франківська.

Бойко також пояснила, що госпіталізовують лише тиж людей, у яких висока температура та підтверджена пневмонія.

Руслан Марцінців, мер Івано-Франківська, заявив, що в лікарнях потрібно розгортати додаткові місця для хворих.

Нагадаємо, в Україні в понеділок, 26 жовтня, набуло чинності нове карантинне зонування.

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня. Вишам країни рекомендували перейти на дистанційне навчання, а школам - відправити учнів на канікули з 15 жовтня.

Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація із захворюваністю на коронавірус почала погіршуватися. У деяких областях України лікарні перевантажені ковідними пацієнтами, МОЗ розпочав підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус.