Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з COVID-19 - ВООЗ

27 октября 2020, 14:24
 Общество Источник: Зеркало недели. Украина

Закриття шкіл є малоеефективним у боротьбі з пандемією коронавірусу. Про це заявив регіональний директор європейського відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ханс Клюге.

"Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з інфекцією, тому їх слід відкривати. Під найбільшим впливом виявляються діти, що знаходяться у важкій життєвій ситуації", - написав він у Twitter.

Раніше Віталій Кличко заявив, що школи та садочки у Києві працюватимуть за нормальним регламентом. За його словами, на карантин закриватимуть тільки ті заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих.

В Україні в понеділок, 26 жовтня, набуло чинності нове карантинне зонування.

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня. Вишам країни рекомендували перейти на дистанційне навчання, а школам - відправити учнів на канікули з 15 жовтня.

Як і прогнозували експерти, з настанням осені ситуація із захворюваністю на коронавірус почала погіршуватися. У деяких областях України лікарні перевантажені ковідними пацієнтами, МОЗ розпочав підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус.