Аваков створив у Нацполіції засекречений департамент. (документ)

25 мая 2020, 17:44
 Политика

Департамент захисту інтересів суспільства і держави створили в Національній поліції України. Про його структуру, кількість працівників, повноваження і функції спробували дізнатися ЗМІ.

У Нацполіції з’явився новий департамент, про який у відомстві відмовляються оприлюднювати інформацію. Про це у понеділок, 25 травня, повідомив Центр протидії корупції.

На запит Центру до Нацполіції щодо того, чим же конкретно займатиметься новостворений Департамент захисту інтересів суспільства і держави, там відповіли: “протидією загроз, які посягають на інтереси суспільства і держави”. Жодної іншої інформації про нього не надали, пояснивши, що дані про структуру, чисельність, особовий склад, повноваження і функції є “службовою інформацією”.

Раніше ASPI news повідомляло, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, які в нього насправді стосунки з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Також повідомлялося, що Арсен Аваков пояснив, як Україна буде виходити з карантину за умов відсутності вакцини проти коронавірусу та протоколів дієвого лікування.

Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/