Безсмертний висунув свою кандидатуру в Президенти та створив партію "Рух+380"

26 января 2019, 19:34
 Политика Источник: День (Украина)
45596.jpg

Головою партії обрали депутата кількох скликань Романа Безсмертного, його заступником став екс-голова Рівненської ОДА Віктор Матчук. Контрольно- ревізійну комісію партії очолив екс-губернатор Херсонщини Борис Сіленков. Делегати проголосували усі питання, необхідні для створення партії і символічно висунули кандидатуру Романа Безсмертного у Президенти України.

Головуючий на з'їзді, Віктор Матчук пояснив, що команда Безсмертного прийняла рішення не купувати готову партію, а створювати її з нуля. "Процедура вимагає зібрати 10 тисяч підписів у 2/3 містах і районах 2/3 областей України. Після завершення зборів ми підемо до людей збирати підписи за створення цієї партії. Ми хочемо бачити, чи є запит суспільства на наші ідеї" - заявив Віктор Матчук.

Він оголосив запропоновану назву для партії "Рух +380". Матчук пояснив, що +380 - це міжнародний телефонний код України, який об'єднує українців в усіх регіонах, включно з окупованими нині територіями. Голосування за назву відбувалось без обговорення. З 516 делегатів з'їзду таку назву підтримали 490, 6 проголосували проти, ще 20 утримались.

Наприкінці з'їзду головуючий пояснив, що партія не має формального права висувати кандидата в Президенти, оскільки вона ще не зареєстрована. Однак він запропонував символічно висунути в Президенти Романа Безсмертного в Президенти на знак підтримки делегатами з'їзду. Рішення було підтримано одноголосно.

Источник: День (Украина)