Ексрегіонала Шкарлета призначили в.о. міністра освіти

25 июня 2020, 17:04
 Политика
mosv.jpg

Кабінет міністрів призначив виконувачем обов'язків міністра освіти і науки колишнього "регіонала", ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр- міністр Денис Шмигаль, передає hromadske.

Раніше освітній комітет Верховної Ради не підтримав кандидатуру Шкарлета на посаду міністра.

Також нещодавно, 24 червня, у Чернігові активісти зав'язали очі та "вручили" таблички з написом "Соромно за Шкарлета" пам'ятникам Тарасу Шевченку, Іванові Мазепі, князю Чернігівському Ігорю та Іллі Муровлянину.

Як повідомляв Львівський портал, раніше на посаду в.о. міністра освіти і науки була призначена львів'янка Любомира Мандзій.

Хто такий Сергій Шкарлет?

Сергій Шкарлет народився 9 жовтня 1972 року у місті Коканд в Узбекистані, навчався у Київському політехнічному інституті за спеціальністю "Математичне забезпечення системи автоматизації", а згодом - у Фінансово- економічному інституті при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю "Облік і аудит".

У 1995 році працював нетривалий час інженером-конструктором Ніжинського НВК "Прогрес", з 1996 року - почав викладати.

У 2010 році балотувався до Чернігівської облради від "Партії регіонів". В одному з інтерв'ю казав, що підтримує Віктора Януковича з 2004 року.

"Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди й принципи Партії регіонів", - сказав він тоді.

Водночас вже у 2015 році він балотувався до Чернігівської облради вже від "Блоку Петра Порошенка", але програв вибори.

Зазначимо, що антиплагіатна ініціатива "Дисергейт" заявила про факти масштабного академічного плагіату в науковому доробку Сергія Шкарлета. Про це ж ідеться і на сайті "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях".