Гуманітарна підгрупа ТКГ узгодила нові технічні деталі розблокування КПВВ

19 ноября 2020, 18:42
 Политика Источник: Укринформ

Гуманітарна підгрупа Тристоронньої контактної групи із врегулювання конфлікту на Донбасі на позачерговому засіданні 19 листопада узгодила нові технічні деталі щодо розблокування російською стороною роботи КПВВ у Золотому та Щасті, робота триває.

Як передає Укрінформ, про це делегація України в ТКГ повідомила у Фейсбуці.

"Завдяки твердій позиції керівника гуманітарної підгрупи народного депутата України Г.Третьякової та сприянню координатора підгрупи пана Т.Фріша на переговорах вдалося узгодити нові технічні деталі щодо розблокування російською стороною роботи КПВВ "Золоте" та "Щастя". Робота триває", - йдеться у повідомленні.

Делегація України в ТКГ також поінформувала, що російська сторона відмовилася провести засідання політичної та безпекової підгруп "незважаючи на пропозицію української делегації, представників ОБСЄ, МЗС Франції та ФРН".

Чергове засідання ТКГ заплановане на 24-25 листопада, поінформувала делегація України.

Як повідомлялося, украінська делегація для участі в ТКГ запропонувала росіиським колегам в Тристоронніи контактніи групі з мирного врегулювання ситуаціі на Донбасі інтенсифікувати роботу ТКГ, зокрема в безпековому, політичному і гуманітарному напрямках, для розблокування КПВВ і обміну утримуваними особами.

Источник: Укринформ