Конкурс на посади у САП: в Європарламенті заявили про загрозу безвізу для України

17 сентября 2020, 23:43
 Политика Источник: УНН

 Депутат Європарламенту, член комітету із закордонних справ Віола фон Крамон заявила, що через ситуацію навколо призначення нового керівника САП Україна ризикує втратити безвізовий режим та фінансову допомогу від ЄС. З такою заявою європарламентар від ФРН виступила у своєму Twitter, передає УНН.

"Поки міжнародна спільнота зайнята питанням Білорусі, уряд України спішно проштовхує кандидатів, яким бракує досвіду і доброчесності обирати керівника САП. Так не піде. Уряд України ставить під загрозу безвіз з Євросоюзом і подальший транш допомоги в розмірі 1,5 млрд євро" - написала вона.

Нагадаємо, Комісія для вибору спеціалізованого антикорупційного прокурора повинна розпочати прозорий процес, в основі якого - доброчесність та заслуги кандидатів. Від цього буде залежати подальша підтримка ЄС і США.

Як повідомлялося, сьогодні Верховна рада підтримала проект Постанови No 4104 про визначення представників Верховної Ради України до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Нагадаємо, очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що ніяких загроз безвізовому режиму України з Європейським Союзом немає.

Зокрема, нардеп Олександр Качура заявив, що в ЄС не скасують безвіз, тому що вони зацікавлені в тому, щоб трудові мігранти наповнювали ті сектори економіки, там де їх громадяни не хочуть працювати.

Источник: УНН