Матері Кольченко і Сенцова звернулися до Порошенка

03 июня 2018, 22:59
 Политика Источник: 112.ua

Матері українських політв'язнів, які утримуються в російських в'язницях, Олега Сенцова і Олександра Кольченко, вперше зустрілися і записали спільне звернення до президента України Петра Порошенка. Вони звернулися до нього з проханням посприяти якнайшвидшому звільненню їх синів, повідомляє "Радіо Свобода".

"Пан Порошенко, до вас звертаються матері ваших громадян, які сидять у російських в'язницях. Дуже вас просимо, допоможіть! Мій син вже пішов на крайні міри - на голодування. Хоча до цього він говорив, що цього робити не можна. Вся надія на те, що ви не кинете наших дітей в цій в'язниці", - говорить у зверненні Людмила Сенцова.

"Шановний пане Президент, звертаюся до вас. Зробіть все можливе, щоб звільнити наших синів. Щоб вони не розчарувалися ні у Президенті, ні у своїй державі", - додала Лариса Кольченко.

Нагадаємо, у четвер, 31 травня Кольченко оголосив голодування, вимагаючи звільнення Олега Сенцова. Сенцов в свою чергу почав голодування 14 травня, вимагаючи звільнення всіх 64 українських політичних в'язнів в Росії.

Кольченко і Сенцов були затримані спецслужбами РФ у травні 2014 року в Криму. Їх звинуватили в організації терактів на півострові. Влітку 2015 року Кольченко був засуджений до 10 років колонії суворого режиму, Сенцов - до 20 років. Обидва заперечують свою провину.

Источник: 112.ua