Мендель розповіла, чим буде займатися після звільнення з посади прессекретарки

21 июля 2020, 00:26
 Политика Источник: Гордон

33-річна прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що вже думала про те, чим буде займатися після звільнення з посади. Про це вона розповіла в інтерв'ю YouTube-каналу Наташі Влащенко "Vласть vs Vлащенко".

За словами Мендель, вона не відкидає, що після звільнення з посади прессекретарки президента України знайде собі застосування в сфері бізнесу, відкривши власну справу.

"Я не дійшла якогось конкретного висновку, оскільки дуже велика динаміка розвитку подій. Мені не важливо, буду я [працювати] у сфері політики чи у громадських організаціях. Можливо, я відкрию щось своє. По суті, я намагаюся стати сильною завдяки тому, щоб здобути досвід і зрозуміти, як функціонує держава, як жити тут бізнесу", - розповіла вона.

Мендель підкреслила, що на своїй посаді прагне одержати базис, який дасть змогу їй бути фінансово незалежною.

"Мені хочеться займатися тим, у що я вірю", - резюмувала вона.

Мендель призначили на посаду прессекретаря українського президента в червні 2019 року. До призначення вона раніше працювала на телеканалах ICTV, "Еспресо" та "Інтер". Писала для українського Forbes і американського Politico. Кілька років вона співпрацює із The New York Times.

Коментуючи особисте життя, прессекретарка президента заявила, що не готова назвати ім'я свого обранця, підкресливши, що він належить до навколополітичних кол.

Источник: Гордон