На чолі з Уруським створено новий урядовий комітет

19 октября 2020, 17:35
 Политика Источник: Зеркало недели. Украина

Кабінет міністрів України створив новий комітет з питань стратегічних галузей промисловості. Його очолить віцепрем'єр-міністр Олег Уруський. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на "Урядовий портал".

Відзначається, що новому комітету Кабмін передав питання національної безпеки, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури. Також, згідно з постановою уряду, заступниками голови нового комітету з питань нацбезпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури стануть міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов і міністр оборони Андрій Таран.

До складу комітету входять також заступники голів Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти, Міністерства економіки, Міністерства у справах ветеранів, Мінфіну, Мін'юсту, а також заступник голови СБУ і заступником глави Служби зовнішньої розвідки (за згодою).

16 липня Верховна Рада призначила Олега Уруського віцепрем'єр- міністром - міністром з питань стратегічних галузей промисловості. Його кандидатуру підтримали 250 депутатів. По матерiалам: Інтерфакс-Україна