Нардеп Шахов піде на вибори мера Києва від партії "Наш край"

03 сентября 2020, 18:04
 Политика Источник: Интерфакс-Украина

Партія "Наш край" висунула на вибори мера Києва співголову політсили, народного депутата Сергія Шахова. Відповідне рішення було ухвалено під час з'їзду в Києві, повідомляє прес-служба партії.

"Наведемо лад у столиці - наведемо лад у всій країні. Саме тому я прийняв рішення підтримати пропозицію однопартійців, "Нашого краю" й оголошую таке. Я йду на вибори мера Києва! Щоб у Києві було комфортно не лише на Печерських пагорбах, а й у кожному подвір'ї Теремків, Троєщини й в усіх інших районах. Щоб робота в Києві була не лише у тих, хто сидить на Грушевського, а й у всіх киян. Щоб захищеними в Києві почувалися не лише "слуги", а й ті, кому вони мають служити - кияни", - заявив Шахов.

Він звернувся по підтримку до співголови "Нашого краю", заступника голови Київської міської державної адміністрації у 2010-2013 рр. Олександра Мазурчака.

"Для ефективної роботи влади потрібна ефективна команда. І я прошу досвідченого управлінця, багаторічного мера Кам'янця-Подільського, донедавна віце-мера Києва Олександра Мазурчака, професійний рівень якого має не кожен, разом єдиною командою, командою досвіду та енергії йти на вибори до Київради і перемагати!", - сказав Шахов.

У свою чергу Мазурчак підтримав Шахова і зазначив, що він може розраховувати на підтримку всієї команди.

"Я хочу підтримати співголову партії "Наш край" Сергія Шахова і запевнити, що він може розраховувати на нашу підтримку, на підтримку всієї нашої команди. Я дуже добре знаю Київ, адже тривалий час був першим заступником голови Київської міської адміністрації. Ми досягли успіху тоді. Ми допоможемо вам, Сергію Володимировичу, змінити життя в Києві зараз. Увесь ресурс нашої команди, наш досвід і уміння - до ваших послуг", - зазначив Мазурчак.

Як повідомлялося раніше, партійний список "Нашого краю" в Харківській області очолить відомий науковець Володимир Семиноженко. На вибори разом із партією в Дніпрі йде мер міста у 2000-2014 рр. Іван Куліченко, а в Одесі - Євген Червоненко.