Підрахунок голосів на виборах 25 жовтня буде тривалим - ЦВК

21 октября 2020, 12:46
 Политика Источник: Интерфакс-Украина
zvk_1.jpeg

Центральна виборча комісія на підставі результатів симуляції підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, проведеної у вересні, зробила висновок, що цей процес після дня голосування (25 жовтня) на місцевих виборах буде тривалим.

У матеріалі ЦВК на сторінці в соцмережі Facebook наведено відповідну інфографіку після симуляції підрахунку голосів виборців.

Певні труднощі виникли під час заповнення протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці. Так, внесення відомостей - повних назв 15 місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати (5 місцевих організацій партій за 7 кандидатів, 5 - по 9 кандидатів і 5 - по 12 кандидатів) до одного екземпляру протоколу "від руки" зайняло 1 годину 40 хв. Це за умови, що "секретарю комісії" вже допомагав інший "член комісії" і диктував ПІБ кандидатів.

Щоб спростити процес, ЦВК ухвалила постанову, згідно з якою для зменшення часу оформлення протоколу повні назви місцевих організацій партій та ПІБ кандидатів буде надруковано.

"Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим", - констатують у ЦВК і просять членів комісій дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок голосів провести правильно і без ускладнень.