Після виходу країни з карантину згортання великих програм не відбудеться

20 мая 2020, 16:47
 Политика Персоны: Зеленський В.О.
2020-05-20_163913.jpg

Після виходу країни з карантину згортання великих програм не відбудеться. Це стосується, зокрема, й програми "Велике будівництво".

На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції у Києві.

"Ми справді збільшили у дев'ять разів кількість доріг, які ми побудуємо цього року. Незважаючи на проблеми, на економічну кризу, на COVID-19, побудуємо дороги. Скільки їх? Близько 4,5 тис. кілометрів", - сказав Глава держави.

За його словами, завдання влади - побудувати всі державні дороги, які об'єднають країну та стануть "вітриною" Української держави. Водночас існує проблема з відновленням шляхів місцевого значення.

"Скільки ми приїжджаємо в міста - там ситуація не така швидка. На жаль, на це ми не маємо впливу поки що. Але будуть місцеві вибори, і я впевнений, що в багатьох містах у нас буде вплив і ми побудуємо всі дороги в містах", - заявив Президент.

Також Володимир Зеленський уточнив, що в межах "Великого будівництва" продовжиться зведення нових дитсадків, шкіл та приймальних відділень лікарень. Крім того, наразі влада працює над пошуком 3 млрд доларів для оновлення всіх мостів України та будівництва нових.

Джерело: Пресслужба Президента України