Порошенко: У світі немає грошей, за які можна було б купити таких людей, як Варфоломій

06 января 2019, 19:34
 Политика Источник: Гордон

Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю грецькій газеті Та Nеа, яке вийшло 4 січня, відкинув заяви російської сторони про фінансову вигоду для Вселенського патріархату за надання автокефалії Православній церкві України.

Порошенко зазначив, що Україна завжди дякуватиме Вселенському патріархату за історичні рішення.

За його словами, російська влада "славиться брехнею, обманом і неправдивими новинами", і в подібних заявах РФ "немає нічого здорового".

Порошенко заявив, що в питаннях віри в Бога, релігії та відновлення історичної правди "немає місця для фінансової вигоди". Але водночас, на його думку, такі заяви демонструють, як у Москві сприймають світ: вони вважають, що без фінансової винагороди нічого неможливо. Президент підкреслив, що ті, хто поширює брехню, зазнають краху, адже "Бог та історія знають правду".

Порошенко також сказав, що "у світі немає таких грошей, за які можна було б купити" таких людей, як патріарх Варфоломій.

У вересні 2018 року "Российская газета" написала, посилаючись на якісь ЗМІ, що в квітні Порошенко зібрав із наближених бізнесменів $25 млн як плату вселенському патріарху "за томос".

Источник: Гордон