У День Незалежності Зеленський присвоїв звання Героя України трьом громадянам

24 августа 2020, 15:09
 Политика Источник: 4-та Влада
650x465.jpg

За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові почесне звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка" присвоєно прапорщику В'ячеславу Кубраку (посмертно), повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ОП.

Почесним званням Героя України з врученням ордена Держави за заслуги у зміцненні обороноздатності та промислового потенціалу України, розробку новітніх зразків озброєння Глава держави відзначив під час урочистостей на Софійській площі генерального конструктора - гендиректора ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" Олега Коростельова.

Звання Героя України з врученням ордена Держави за заслуги у збагаченні української культури та мистецтва, формуванні національної ідентичності, багаторічну плідну творчу діяльність отримав поет і драматург, народний артист України Юрій Рибчинський.

Володимир Зеленський зауважив, що сьогодні, у свято, "ми відзначимо нагородами тих, хто щодня примножує нашу незалежність".

"Це наші лікарі, вчителі, промисловці, діячі науки, культури та спорту. І звичайно - це наші військові та захисники. Люди з великої літери, завдяки яким сьогодні ми стоїмо тут. Завдяки яким ми зберегли свою незалежність", - зазначив Президент.

 

Источник: 4-та Влада