У кабінеті голови СБУ зафіксували "прослушку", - Дубінський

16 июня 2020, 16:59
 Политика

Олександр Дубінський, депутат від "Слуги народу", заявив, що у кабінеті Івана Баканова знайшли пристрій для прослуховування. Всього у приміщенні, де працює голова Служби безпеки України (СБУ), зафіксували три таких спеціальних засоби.

В машині його дружини знайшли також прослуховуючі пристрої. Про це 16 червня Дубінський повідомив у своєму Telegram-каналі.

Автор публікації натякнув на попередній скандал із прослуховуванням у Кабміні. Він запропонував Баканову спочатку знайти тих, хто прослуховував кабінет колишнього прем'єр-міністра Олексія Гончарука, а вже потім відвідати журналіста Євгена Куксіна.

Євген Куксін фігурував у кримінального провадженні щодо незаконного прослуховування прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Співробітники СБУ 5 лютого провели обшуки в офісі телеканалу "1 + 1". Президент Володимир Зеленський заявив, що всі записи розмов керівника уряду були завантажені в інтернет за допомогою техніки "1 + 1". У відповідь журналісти опублікували заяву з проханням захистити незалежне ЗМІ.

Раніше ASPI news повідомляло, що "прослушку" зафіксували в кабінеті екс- очільника Державного бюро розслідувань Романа Труби. Також біля офісу Зеленського нібито знайшли прослуховуючі пристрої, які належали СБУ.

ASPInews
https://aspi.com.ua