Україна відправить Литві колючий дріт для захисту кордону з Білоруссю

28 июля 2021, 16:13
 Политика Источник: Укринформ

Литва звернулася до України з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді колючого дроту для зміцнення кордону через критичне зростання кількості нелегальних мігрантів, які потрапляють у країну з території Білорусі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У період з 1 січня до 27 липня на литовсько-білоруському державному кордоні критично зросла кількість нелегальних мігрантів, які потрапляють з території Білорусі на територію Литви. У зв’язку з цим литовська сторона, відчуваючи нестачу технічних засобів облаштування кордону, звернулася до України з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді відповідного колючого дроту для зміцнення кордону», - сказав Кулеба, вносячи на розгляд Кабінету Міністрів проєкт Указу Президента України про надання гуманітарної допомоги Литовській Республіці.
Читайте також: Литві не вистачає колючого дроту для паркану з Білоруссю - допоможе Естонія

Він попросив урядовців підтримати цей проєкт, оскільки Литва є другом нашої країни і завжди підтримує Україну в критичних ситуаціях.

За пропозицією Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Кабінет Міністрів підтримав проєкт акту з доопрацювання протягом одного дня.

Источник: Укринформ