Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем'єр-міністром Ізраїлю

25 мая 2020, 14:30
 Политика
023.jpg

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем'єр- міністром Держави Ізраїль Біньяміном Нетаньягу.

Президент привітав главу ізраїльського уряду зі вступом на посаду та побажав успіхів у його діяльності.

"Вітаю вас з призначенням на посаду Прем'єр-міністра та завершенням формування уряду. Вражений вашою політичною майстерністю - історія формування уряду єдності є неймовірною", - зазначив Президент України.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна та Ізраїль завжди були й надалі залишатимуться надійними друзями та партнерами. Сторони обговорили напрями подальшої співпраці та домовилися об'єднати зусилля обох держав у боротьбі з пандемією COVID-19.

"Ізраїль - це приклад ефективної боротьби з пандемією. Був би вдячний вашому уряду за надання гуманітарної допомоги, а також за обмін передовим досвідом у боротьбі з коронавірусом", - сказав Президент.

Біньямін Нетаньягу зазначив, що ізраїльський уряд розгляне цей запит України, наголосивши на дружніх відносинах двох держав.

Глава держави зазначив, що в умовах пандемії коронавірусу підтримка двосторонньої торгівлі має особливо важливе значення для обох країн. Він закликав ізраїльську сторону в найкоротший термін завершити ратифікацію двосторонньої Угоди про вільну торгівлю, підписаної 21 січня 2019 року. Співрозмовники також обговорили проекти в Україні, цікаві для ізраїльських інвесторів, зокрема перспективність участі ізраїльської сторони в будівництві міжнародного аеропорту в Черкасах та автодороги.

Біньямін Нетаньягу запросив Президента Володимира Зеленського відвідати Державу Ізраїль після стабілізації ситуації з пандемією.

Президент України
https://www.president.gov.ua