«Заспамити Верховну Раду України не дозволю нікому, які б не були його політичні цілі», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради у понеділок заявив, що одне з ключових застережень Місії Кокса, а відтак - реформування роботи Верховної Ради є те, що у парламенті є «законодавчий спам» - тобто тисячі законопроектів реєструються, але більшість з них не потрапляє на розгляд через їхню нефахову підготовку,  а подекуди і відверту популістичність.

Голова Парламенту зазначив, що у першу чергу виноситиме на голосування до сесійної зали першочергові, важливі законопроекти, які попередньо пройшли узгодження у Комітетах і з головами фракцій та мають шанс набрати у залі необхідну кількість голосів. Також він закликав парламентаріїв максимально ефективно використовувати пленарний час.

 «Моя логіка в тому, щоб найвищий  законодавчий орган держави, який функціонує під час війни, був здатний приймати рішення. Заспамити Верховну Раду  України не дозволю нікому, які б не були його політичні цілі. Ми будемо працювати системно, злагоджено, і власне ті законопроекти, які важливі   і які мають загальну підтримку в залі,  будуть в першу чергу  виноситись в зал», - наголосив А.Парубій у контексті питання про налагодження ефективної роботи Парламенту.