Зеленський провів переговори з президентом Польщі

11 сентября 2020, 16:34
 Политика Источник: Обозреватель (Украина) Персоны: Зеленський В.О.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Як повідомляється на офіційному сайті президента України, Зеленський ознайомив співрозмовника з актуальною безпековою ситуацією на Донбасі та зусиллями, яких вживає Україна для забезпечення сталого миру. Він висловив подяку офіційній Варшаві та особисто Дуді за тверду підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Ви повинні знати, що там, на Донбасі, живуть люди, які дуже хочуть миру і які цінують зусилля з його досягнення. Сьогодні відбувається зустріч радників лідерів країн нормандської четвірки в Берліні. Сподіваюся, що зустріч лідерів країн нормандської четвірки відбудеться незабаром, - зазначив український президент.

Також сторони обговорили кроки, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу та мінімізацію впливу пандемії на громадян України та Польщі. У цьому контексті Зеленський подякував Дуді за надану практичну допомогу польської сторони.

Ще раз підтверджую готовність України долучитися до реалізації запропонованого вами плану міжнародної співпраці після завершення пандемії коронавірусу. Бажаю швидкого одужання всім полякам, які проходять через випробування коронавірусною хворобою, - сказав він.