Зеленський: Якщо буде більше 9,5 тис. інфікованих щодоби, запровадимо жорсткий карантин

19 октября 2020, 22:18
 Политика Источник: Еспресо TV Персоны: Зеленський В.О.
21.jpg

Президент Володимир Зеленськии провів зустріч з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій і закликав допомогти у протидії поширенню COVID-19

Про це повідомляє пресцентр Офісу президента.

Під час зустрічі він зазначив, що, за інформацією Міністерства охорони здоров'я, в Україні в останні тижні фіксується 5-6 тис. нових випадків інфікування коронавірусом щодня та спостерігається тенденція до зростання захворюваності. Найважче переносять хворобу літні люди - на цю категорію громадян припадає 80-85% від усіх летальних випадків унаслідок COVID-19.

За словами президента, на сьогодні в низці регіонів країни завантаженість ліжок у лікарнях становить 70%, а в деяких населених пунктах - 100%.

Президент зазначив, що держава не може щотижня збільшувати кількість ліжок і переводити медзаклади лише на лікування хворих з COVID-19.

"Критичною для медичної системи Украіни ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім", - наголосив Зеленський.

Источник: Еспресо TV