"Україна молода" програла Тимошенко

20 января 2006, 16:01
 Масс-медиа Источник: UA TODAY Персоны: Тимошенко Ю. В.

19 січня Шевченківський районний суд міста Києва частково задовольнив адміністративний позов екс-прем▓єр-міністра Юлії Тимошенко до видання "Україна молода", яке розповсюдило недостовірну інформацію щодо неї.

"Суд зобов▓язав редакцію "України молодої" надати Юлії Тимошенко можливість опублікувати в "УМ" наданий нею матеріал як відповідь на обнародування газетою недостовірної інформації щодо лідера БЮТ", - повідомив адвокат Тимошенко Андрій Портнов.

"Хочу підкреслити", - додав він, - "що ми з однаковою повагою і розумінням ставимося як до журналістів і їхньої вкрай важливої роботи, так і до принципів свободи слова і рівності можливостей усіх наших громадян. Власне, саме цим і було викликане звернення до суду, оскільки "Україна молода" порушила законодавство України в частині незаконної передвиборчої агітації", - додав він.

Нагадаємо, що 5 січня 2006 року газета "Україна молода" опублікувала інтерв▓ю депутата Державної думи Російської Федерації Івана Старікова, в якому він висунув низку абсолютно необгрунтованих звинувачень на адресу лідерки БЮТ та допустив висловлювання, які не відповідають дійсності і мають наклепницький характер.

Источник: UA TODAY