Власник бренду заборонив газеті "Комсомольская правда в Украине" виходити у Криму

24 марта 2014, 10:16
 Масс-медиа Источник: Телекритика (Украина)

ПрАТ "Комсомольська правда - Україна", підприємство, що входить до медіахолдингу UMH Group і здійснює видання газети "Комсомольская правда в Украине", отримала від власника бренду "Комсомольская правда" у Росії повідомлення про виключення території Криму з ліцензійної території. Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Це означає, що українське підприємство втратило права видавати і поширювати газету "Комсомольская правда в Украине" в АР Крим.

У зв'язку з втратою фактичної можливості поширювати газету "Комсомольская правда в Украине" на території Криму ПрАТ "Комсомольська правда - Україна" з 23 березня припиняє видання регіонального кримського випуску.

Водночас UMH Group, що входить до холдингу "ВЕТЕК-медіа" Сергія Курченка, повідомляє, що українська редакція самостійно формує склад решти українських випусків видання "Комсомольская правда в Украине", видання яких продовжується в звичайному порядку.

Як повідомляла "Телекритика", ще 19 березня медіахолдинг UMH group спростовував інформацію про зміни умову виходу щоденної газети "Комсомольская правда в Украине". "У відповідь на ряд провокаційних матеріалів про зміну умов виходу "Комсомольской правды в Украине", повідомляємо, що проект продовжує видаватися українською редакцією у складі UMH відповідно до умов ліцензійної угоди та чинного законодавства України", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, голова наглядової ради медіахолдингу UMH Group Юрій Ровенський нещодавно запевнив "Телекритику", що попри зміни в країні медіаресурси компанії працюють в штатному режимі.