17:26 15.02.2012

На Бориспольской трассе произошла массовая авария. ФОТО

avariya_0.png

Как сообщает мотострингер ИА «Друга Смуга» сегодня на Бориспольской трассе в направлении Киева на участке пути от остановки "Лесничество" до остановки "Орлёнок" (это около двух километров) произошло 7 аварий, в которых суммарно принимало участие 24 автомобиля.

Причиной ДТП стали скользкая дорога и несоблюдение скоростного режима.

11:13 13.02.2012

А.Канчаловський про колосальні ілюзії в Росії

Якщо говорити, що Росія готова сьогодні взяти і сьогодні викинути всіх з Кремля, якщо це вважається керівництвом до дії, то що вийде в результаті? Ви що думаєте, що той, хто прийде ... Сьогодні приберуть Путіна і всіх з ним, і що, в під`їздах стане чисто, перестануть красти і люди стануть взаємоввічливимиі? Це ж ілюзія.

15:40 01.12.2011

Л. Кравчук:” Референдум 1 грудня - крапка над СРСР”

10575s.jpg

Проведення 1 грудня 1991 р. Всеукраїнського референдуму про ставлення громадян України до Акта проголошення незалежності України стало епохальною подією, що у корені змінило історичну долю українського народу.

18:11 04.04.2011

В.Путін та В.Терешкова у Києві відвідають космічну виставку

У День космонавтики, який відзначається 12 квітня, прем’єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін та перша жінка-космонавт Валентина Терешкова разом відвідають Україну, зокрема візьмуть участь у відкритті космічної виставки у Мистецькому Арсеналі.

Як повідомляв УНН , 12 квітня 2011 року Київ відвідають російський прем’єр Володимир Путін та перша жінка-космонавт Валентина Терешкова.

13:50 02.02.2011

Пристрасті навколо Тимошенко

День Соборності

22.01 Ю. Тимошенко взяла участі у мітингу опозиції з нагоди Дня соборності. Перед ним вона розповсюдила привітання з цим святом, де зокрема йшлося. «День Соборності - це не акт громадянської непокори .... Ми сильні своєю різноманітністю ».

На самому мітингу Ю. Тимошенко закликала «об`єднатися проти зміни влади, не навколо політиків, а один з одним, людини з людиною заради чіткого бачення, якою буде Україна».

10:27 04.08.2008

Рада: і уряд ситий, і гроші цілі

Володимир ОЛІЙНИК, спеціально для "Іншого Боку"

Отже, позачергове засідання Верховної Ради завершилося компромісом. Хоча, якщо бути чесним, частковою поразкою уряду. З одного боку він отримав підвищення акцизів на тютюнові вироби. З іншого - жорсткий відбій депутатів у вигляді відмови на збільшення державних гарантій 'Укравтодору'(а це 24,3 млрд. гривень). Ба більше, очевидний успіх Партії регіонів, яка домоглася того, щоб виділені бюджетні кошти пішли прямо в області, що постраждали.

14:13 29.07.2008

Повінь: камертон імпотенції...

Я так і не пойняла: у нас ліквідація жахливої повені, чи початок піар-змагань на тему, а хто ліпший: Ющенко чи Тимошенко? Як на мене: обоє рябоє, як кажуть, брати-москалики..

Перші уроки повені виглядають сумно: уряд, як і наша країна системно не готові до надзвичайних ситуацій. А що було б, якби, не приведи Господи, військовий конфлікт? Та, мабуть, так як і з повінню: бігали б метушилися, рвали волося на голові, зверталися б до народу, мабуть до ЄС чи НАТО...

08:59 05.01.2008

О. Дергачов, політолог: "Тимошенко не сприйняла спадщину від Януковича"

О. Дергачов, політолог: "Тимошенко не сприйняла спадщину від Януковича"

Політична еліта України гарно відсвяткувала Новий рік. Досягнуті важливі результати формування уряду, затвердження бюджету, є перші успіхи функціонування коаліції. Але, загалом, період становлення нової влади не завершено, оскільки офіційні політичні інституції в Україні не працюють просто так, самі по собі, спираючись на Конституцію, на закони - вони потребують узгодження з інтересами провідних політичних гравців.

09:42 10.10.2007

ПМС

Очевидно, гальма здали. Власне кажучи, їх то, і в принципі, не було. Саме їх - гальм. Скачок туди, скачок сюди - це не полем ромашки збирати. Та і не в полі справа і не в ромашках.

16:03 07.10.2007

Спікером Плюща, а прем`єром..?

Як стверджують джерела, посвячені в нюанси переговорного процесу, що відбувається нині, у широкої коаліції у складі Партії регіонів і НУ-НС вже узгоджені деякі посади. Зокрема, на пост спікера в цьому тандемі претендує не Володимир Литвин, а теперішній секретар РНБО Іван Плющ, який вже займав цю посаду.

Абсолютно інші позиції зайняли в БЮТ.