21:17 11.03.2022

Виступ Президента України Володимира Зеленського в Сеймі Республіки Польща

Я вдячний за всю допомогу, яку ми вже отримали від вашої держави, від вашого народу.

Виступ Президента України Володимира Зеленського в Сеймі Республіки Польща

Шановний пане Президенте, мій друже Анджею!

Шановна пані Маршалок Сейму! Шановний пане Маршалок Сенату!

Пані та панове депутати й сенатори!

Шановне панство!

Брати й сестри поляки!

Коли я став Президентом у 2019 році, тоді відчувалося, що нам треба буде пройти з Польщею довгий шлях.

Бо було прохолодно у наших відносинах, у нашому настрої одне до одного.

17:04 03.04.2019

Остаточні результати першого туру президентських перегонів мають бути оголошені до 10 квітня

Центральній виборчій комісії України станом на 16-ту годину залишилося опрацювати менш як один відсоток електронних протоколів на чергових виборах Президента України, вже оброблено 99,44 відсотка. За даними офіційного сайту ЦВК, лідерство зберігає кандидат у Президенти Володимир Зеленський, за котрого в першому турі віддали голоси 30,22 відсотка виборців. За чинного Президента України Петра Порошенка проголосували 15,93 відсотка виборців.

07:56 30.08.2016

Парубій візьме участь у варшавській дискусії

Сьогодні розпочинається дводенний візит Голови Верховної Ради України Андрія Парубія до Республіки Польща (м. Варшава) з метою участі у конференції голів парламентів Центрально-Східної та Південної Європи.

Програмою візиту, як повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради, передбачено виступ Голови Верховної Ради України в рамках дискусії "Відновлення Європейського Союзу та регіональна співпраця в Центрально- Східній Європі", відвідання Музею Варшавського повстання.

10:26 05.10.2015

В.Гройсман: Бюджет-2016 має містити прогнози щодо підвищення соцстандартів

Державний бюджет на наступний рік має містити прогнози щодо підвищення соціальних стандартів і будуватися на принципах децентралізації. Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає УНН.

В.Гройсман нагадав, що проект бюджету на 2016 рік надійшов до Верховної Ради 15 вересня, але уряд відкликав його для внесення певних уточнень з урахуванням рішень, які має прийняти Парламент.

16:40 30.06.2015

Під Маріуполем загинув боєць "Ратибор" із полку "Азов"

30 июня не приходя в сознание от тяжелого осколочного ранения скончался боец полка "Азов" с позывным "Ратибор". Командир минометного взвода второй сотни был родом из Новосибирска РФ, сообщает mariupol.tv. 21 июня в поселке Широкино, прикрывая бойцов, он получил осколочные ранения от 120 - миллиметрового снаряда. По словам боевых товарищей, "Ратибор" был настоящим образцом борца за справедливость, поскольку, будучи гражданином России, он решил воевать за страну, в отношении которой была совершена агрессия.

08:23 18.06.2015

Зміни до Конституції мають забезпечити незворотність децентралізації влади

Робоча група з питань конституційних засад, організації та здійснення державної влади, місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою країни та децентралізації влади опрацювала варіант конституційних змін. Його буде передано на розгляд Конституційної комісії. Нагадаємо, до складу робочої групи, створеній у Верховній Раді, входять народні депутати, фахівці у галузі права, екс-президенти України.

06:56 26.02.2015

Владимир Гройсман уверен, что Парламент должен стать двигателем реформ и локомотивом перемен

Нынешний год должен стать годом реформ в Украине. Об этом заявил Председатель Верховной Рады Украины Владимир Гройсман во время встречи с Председателем Комитета Европейского Парламента по иностранным делам Элмаром Броком в Брюсселе, где он находился с официальным визитом.

Стороны обсудили ситуацию на востоке Украины и первоочередные внутренние реформы, которые необходимо провести нашему государству.

04:47 19.02.2015

Крымнаш в ожидании сухого сезона

Не перестают радовать новыми открытиями представители российской "интеллектуальной элиты". Так, заместитель председателя подкомитета Госдумы РФ по природным ресурсам, природопользованию и экологии Максим Шингаркин обосновал право Крыма получать днепровскую воду тем, что "в России берут свое начало великие реки Европы, в том числе, и великая река Днепр", передает наш собкор Николай МагдыК.

07:04 23.01.2015

Сепаратисты воюют российским оружием

Чрезвычайное заседание "малого экономического политбюро" провел Владимир Путин. В Кремль пригласили всех высокопоставленных чиновников, отвечающих за экономику и финансы. Дело в том, что 47 долларов за один баррель нефти для России могут обернуться смертью политического режима.